+38044 490 01 51
+38050 381 22 05
office@sgs-tl.com.ua
03126, Україна, м. Київ, вул. Ак. Білецького, 9в
Головна > Про нас

Про транспортну компанію SGS Trans Logic

Пріоритетним напрямом діяльності компанії «СГС Транспортна логістика» є перевезення великогабаритних вантажів по території не лише України, але й країн Європи, у тому числі і СНД. Багаторічний досвід роботи в цій сфері (починаючи з 2001 року) дозволяє нашій організації в найкоротші терміни здійснювати підготовку усієї необхідної маршрутної документації (дозволи, узгодження тощо), а також на вимогу надавати послуги супроводу автомобілями прикриття або ДАІ.

Наша компанія регулярно обслуговує понад 60 клієнтів – найбільших українських і європейських організацій, що здійснюють свою діяльність у різних сферах економіки: сільському і лісовому господарстві, металургії, торгівлі, матеріально-технічному забезпеченні, енергетиці тощо. Успішно доставлений великогабаритний вантаж і вдячні відгуки наших партнерів – ось наші головні стратегічні цілі!

Специфіка перевезення великогабаритних вантажів

Для здійснення перевезення великогабаритного вантажу точно в строк і без будь-яких складнощів, наш колектив досвідчених спеціалістів проводить ретельну підготовку транспортування, яка передбачає два етапи:

  1. Планування ефективного індивідуального маршруту. Для цього ми аналізуємо усю необхідну інформацію: тип транспортного засобу, стан доріг, завантаженість траси, погодні умови тощо.
  2. Підготовка документів супровідного характеру.

Важливою ланкою нашої компанії по праву вважаються досвідчені водії, які обізнані з усіма тонкощами здійснення надійного перевезення. Також у нашому розпорядженні сучасний автомобільний парк, який складається з автомобілів зарубіжного і вітчизняного виробництва, що добре зарекомендували себе. На маршрут ми випускаємо такий транспортний засіб, який оптимально підходить для транспортування конкретного вантажу в певних умовах.

Наша компанія не просто здійснює відправлення великогабаритного вантажу, а повністю супроводжує його переміщення до кінцевої точки прибуття. Наші співробітники координують роботу усіх працівників, залучених до конкретного перевезення, а також за запитом сповіщають замовника про відрізок шляху, яким на цей момент прямує автомобіль з вантажем.

Успішне перевезення великогабаритних вантажів може бути здійснене лише за умови комплексного професійного підходу, дотримання усіх нормативних вимог і законів, а також повного розуміння усіх нюансів, пов'язаних з транспортуванням. Співпрацюючи з компанією «СГС Транспортна логістика», ви гарантовано отримаєте високий рівень сервісу, адже ми відповідально ставимося до виконання взятих на себе зобов'язань.