+38044 490 01 51
+38050 381 22 05
office@sgs-tl.com.ua
03126, Україна, м. Київ, вул. Ак. Білецького, 9в
Головна > Послуги > Негабаритні перевезення

Негабаритні перевезення

Перевезення негабаритних вантажів відрізняється тим, що через свої розміри або масу ці вантажі не можуть бути транспортовані звичайним шляхом, оскільки їх основні параметри перевищують загальноприйняті стандарти. Крім того, кожен подібний вантаж потребує індивідуального підходу через свою специфіку. Це підбір транспортного засобу, розробка маршруту, отримання необхідних дозволів, досвідчені водії, а також, за необхідності, організація супроводу вантажу та багато інших умов.

Негабаритні вантажі розділяються на:

  • великогабаритні
  • довгомірні
  • ваговиті

Для перевезення подібних вантажів ми використовуємо сучасні тягачі і вантажопідйомні низькорамні платформи різних компонувань, що дозволяє здійснювати перевезення самих різних об'єктів. Поєднання технічного оснащення і досвідченого персоналу надає можливість здійснювати транспортування різних габаритних металоконструкцій, габаритного устаткування, спеціальної техніки, енергетичних установок, великих резервуарів та інших об'єктів.

Професійний колектив транспортної компанії SGS Trans Logic має великий досвід роботи у сфері перевезення негабаритних вантажів. Ми займаємося транспортуванням будь-яких довгомірних, ваговитих і великогабаритних вантажів, здійснюючи його в найкоротші терміни.

Перевезення негабаритних вантажів по Україні і за її межами здійснюється відповідно до законодавства, а також з дотриманням норм безпеки.