+38044 490 01 51
+38050 381 22 05
office@sgs-tl.com.ua
03126, Україна, м. Київ, вул. Ак. Білецького, 9в
Головна > Послуги > Супровід негабаритних вантажів

Супровід негабаритних вантажів

У деяких випадках для дотримання безпеки перевезення негабаритних вантажів необхідно організовувати супровід. Це так звані автомобілі прикриття, які супроводжують вантаж на усьому шляху прямування. Подібний супровід може також здійснюватися патрульними автомобілями ДАІ, при цьому вид супроводу визначається при видачі дозволу на перевезення негабаритного вантажу.

Супровід вантажів необхідний у тому разі, якщо ширина автотранспорту складає більше 3,5 м, а його довжина – більше 24 м. При таких габаритах треба забезпечувати безпеку руху не лише самого тягача і вантажу, що перевозиться, але також і інших учасників дорожнього руху. Наприклад, при слідуванні через міст іноді допустимий проїзд тільки в одиночному порядку. Для забезпечення цього необхідно перекрити рух мостом, щоб по ньому міг проїхати вантаж, для чого і потрібні машини супроводу.

Ми займаємося організацією супроводу як пілотними автомобілями прикриття, так і машинами ДАІ. Наші машини прикриття супроводжують перевезення вантажів із загальними габаритами, що перевищують 24 м у довжину і 3,5 м завширшки. Вантажі завдовжки понад 30 м і шириною понад 3,75 м необхідно супроводжувати вже машинами ДАІ.

Крім того, при висоті вантажу понад 4,5 м на окремих ділянках потрібний його супровід спеціалістами служб Обленерго і зв'язку, які забезпечать контроль пересування вантажу поблизу мереж. При пересуванні через залізничні переїзди транспорту з висотою понад 4,5 м необхідна присутність працівників контактної мережі залізниці, а в містах з наявністю електротранспорту (трамваї і тролейбуси) працівників ТТУ.